среда, 6 марта 2019 г.

«Базарити - не мішки перевертати»

Ораторство - це мистецтво переконати оточуючих у своїй правоті, але для політиків сьогодення де спроба переконати суспільство, що їх брехня це дійсно правда, а правда це брехня.
Прикладом величного обману, в тому числі і власного роботодавця - лідера партії ВО «Батьківщина», є керівник Донецького обласного осередку цієї партії, а по сумісництву лікар дерматовенеролог, хабарник (таким чином заробив мільйонні статки на бідах людей та власних колег), а неофіційно власник закладів інтимних послуг, простіше кажучи – Олександр Ярошенко або «Сашко сутенер».
Перед початком виборчої кампанії в Донецькій області до ОТГ він запевняв усіх, що його команда зможе здобути феноменальну перемогу, а «слово, як відомо не горобець...». Систематичне висвітлення «перемог» «Сашка сутенера» стало частиною однієї великої брехні.
Однак, факти є факти: 18 грудня 2016 року під час виборів до Миколаївської міської ОТГ, ВО «Батьківщина» не отримала жодного депутатського місця з 26, а до Іллінівської сільської ОТГ лише 2 із 26.
29 жовтня 2017 року до Званівської ОТГ Бахмутського району Донецької області, За результатами якої з 14 депутатських місць ВО «Батьківщина» отримав лише одне!!!, а до Сіверської міської ОТГ, партія отримала лише 3 депутатських місця із 26,
Варто звернути увагу на той факт, що «Сашко сутенер» під час щорічного звіту партії у 2017 році отримавши похвалу із боку пані Тимошенко заявив: «...для себе та своєї команди, я рахую програш в 21%... і хочу познайомити вас із Софою, це голова, яка йшла від «Батьківщини» і вона набрала 570 голосів і тепер ми будемо мати свого секретаря в цій Званівській громаді і будемо мати більшість...». Ось це голова облосередку!!?, який не може «зв'язати два слова до купи», а тим паче на очах у всієї країні та пані Тимошенко розповідає про перемогу!!! То було повне фіаско і марна трата коштів платників податків.
Насправді, партії «Батьківщина» у Званівської ОТГ Бахмутського району отримала лише одне депутатське місце і все, ніякого секретаря чи уявної більшості немає і не могло бути https://zvanivska-gromada.gov.ua/sekretar-1525373859/
Ось із часом відкривається справжнє обличчя таких дилетантів та простих «словоблудів», які лише уміють язиком молотити та нічого конкретного і не робити.

0 коммент.:

Отправить комментарий