пятница, 27 марта 2020 г.

Скандал з викраденням неповнолітньої членами «Національного корпусу» не вдалося приховати21 січня в Калуський підрозділ Національної поліції звернулась Галина Цюрко із заявою про викрадення своєї дочки Анастасії невстановленими особами. Зі слів матері  дочка не повернулась з навчання, чого раніше не бувало, звязку з нею не має, викладачі про її місце перебування на знають. 
Працівники поліції відреагували миттєво. Прийняли заяву, розпочали розслідування всіх обставин можливого викрадення неповнолітньої.
За деякий час в поліції матері повідомили результат проведених заходів. Вдалося з’ясувати, що Анастасія Цюрко перебуває у м. Тернополі, однак причин її виїзду до сусідньої області не вдалося отримати. Ситуація стала критичною, зв’язку з дитиною не було, її знайомі та друзі відомостями, що могли помогти слідству не володіли.
Забігаючи на перед, на щастя, з дитиною лихого не сталося.
Виявилося, що того дня знайома Анастасії розповіла їй про можливість заробити хоч і невеликі, але не лишні для студентки гроші за участь в акції партії «Національний корпус». Для цього потрібно було просто поїхати в інше місто і трохи постояти на холоді, створюючи видимість масового мітингу.
Організовував акцію керівник Калуського осередку «Нацкорпусу» Михайло Гресько. Вочевидь, дорослих для участі у акції забракло, тому довелося за гроші збирати масовку з випадкових дітей, які навіть не є членами цієї партії чи руху.  Батьків дитини ніхто й не подумав попередити, що її забирають в інше місто на невизначений час. 
Після того, як для Михайла Греська «запахло смаленим» він шляхом не хитрих фінансових маніпуляцій залагодив ситуацію з батьками дитини та поліцією. Подейкують, що додатково попросив, щоб ситуація не набула розголосу в пресі та в місті. 
Пояснення цієї некрасивої і дуже важкої для матері і дівчини (та й для поліції) історії одне – майбутні вибори до місцевих рад. Ніякими конкретними справами корисними для країни в нинішній непростий час партія «Національний корпус» похвалитися не може. Фактично партія «Нацкорпус» існує хіба в соцмережах, де лідер Білецький зявляється раз на місяць чи два з супергучними заявами, а далі зникає, мов розчиняється в тумані. Коли немає конкретних справ, залишаються дуті мітинги, про які серйозні дорослі люди давно вже зрозуміли – шуму багато, користі нуль. Мильну бульбашку «Національного корпусу» доводиться надувати за рахунок дітей. Та й то за гроші.

0 коммент.:

Отправить комментарий