суббота, 11 апреля 2020 г.

Ігри з патріотами. Барна повертається?!


Місцевими політикумом жваво обговорюється намір колишнього очільника Тернопільської ОДА С.Барни організувати військове (силове) об’єднання із ветеранів АТО/ООС для підтримки партії «ЄС» напередодні місцевих виборів.
Наші джерела у Тернопільські ОДА стверджують, що С.Барна вже домовився із депутатами про створення нової структури під назвою «Сприяння територіальній обороні».
Дану організацію планують фінансувати за рахунок обласного бюджету! І це не дивлячись на скорочення соціальних виплат для місцевого населення, у зв’язку із пандемією коронавірусу!
Більш того, для реалізації «плану Барни» передбачається ліквідувати популярний серед тернопільчан «Молодіжний методичний центр» (підконтрольний Б.Бутковському із ВО «Свобода»).
Тут одразу постає декілька питань: Невже націоналістам більше не треба свій центр по роботі із молоддю? Чи все ж, розуміючи своє фіаско на майбутніх виборах, вони вирішили долучитися до «ЄС»?
Як би там не було, наразі посаду керівника новоутворюваної структури пропонують ветерану АТО і керівнику ГО «Захисти Україну» В.Чоботарю. Останній, попередньо відмовився її очолити, мотивуючи тим, що в нього є більш серйозніші політичні плани.
Так чи інакше, осінь – все розставить на свої місця.

0 коммент.:

Отправить комментарий